środa, 23 września 2015

Just love
Dziś nie są walentynki, nie obchodzę też żadnej rocznicy ślubu. Post taki, bo dla mnie od zawsze najpiękniejszym okresem dla dwojga nie jest wiosna, a jesień. To czas absolutnie magiczny, kiedy to z energicznej Moniki, której wszystko się chce, zamieniam się w milusińską Monię, której poza ciepłem domowego ogniska niczego nie potrzeba.
Różne są definicje uczucia. Sama często zastanawiałam się nad tym czym jest miłość. Czy to uczucie, które zniewala i sprawia, że na jego/jej widok uginają się kolana i tracimy rozum? Czy może miłość to bezpieczna przystań i poczucie oddania? Odpowiedzi szukałam w wielu poradnikach a znalazłam w czasopiśmie. Psycholodzy twierdzą, że prawdziwa miłość pojawia się , gdy kochamy nie wiedząc dlaczego. Jeśli nie istnieje żaden powód do miłości a mimo to chcemy z nią/nim być to znaczy , że to jest TO!
Jednak Kobiety i mężczyźni kochają zupełnie inaczej. To, co dla nas kobiet jest szczytem marzeń , dla nich może wydawać się nudne i męczące.  Mężczyźni całe życie chcą zdobywać. Dlatego nie poświęcajcie drogie Panie swoich pasji, zainteresowań, przyjaciół. Nie wyrzekajcie się siebie. Nudną i zgorzkniałą kobietę, która dba tylko o rodzinę, zapominając o sobie trudno nawet lubić, nie mówiąc o kochaniu. Nie jest ona obiektem do zdobycia. Mężczyzna jest pewny, że ją ma. O każdej porze dnia i nocy, dlatego często w takich sytuacjach szuka następnej. Pożegnajcie męczennicę, a uruchomcie zołzę! Wizerunek umęczonej i spracowanej matki Polki nikogo nie cieszy. Związek  nie powinien być męką i poświęceniem a obustronnym zaangażowaniem, oddaniem i wielką przyjemnością dla dwojga:)

"Najważniejszą rzeczą jest sprawić, by w związku ciągle nam się chciało chcieć. Dlatego od czasu do czasu warto zbić mężczyznę z tropu, by musiał się wykazać. Z miłością jak z masłem, odrobina chłodu utrzymuje ją w świeżości".

Życzę Wam mili Państwo miłości absolutnej, prawdziwej i bezinteresownej. Abyście tej jesieni i zimy mieli przy kim ogrzać zmarznięte ciała.

 Dobranoc:)koszula /body- second hand Gracja
torba /river island- second hand Gracja
czółenka - ALDO
spodnie - Orsay
ramoneska - hm
Social Icons

Popular Posts

Featured Posts