piątek, 19 października 2012

Khaki

Witajcie!
Piękna pogoda nadal się utrzymuje co sprzyja długim spacerom podczas których robimy zdjęcia do kolejnych  postów. Moja dzisiejsza stylizacja, przeciwnie do poprzedniej jest spokojna, stonowana w barwach khaki , beżu i brązu. Koszulową bluzkę w stylu militarnym połączyłam z beżowymi jeansami. Całość wypełniają brązowe dodatki w postaci wisiorka , bransoletki , paska ,butów oraz futrzanej kamizelki.
Zakładając ubrania w kolorze khaki pamiętać należy , że kolor ten zwany także brudną zielenią, działa niekorzystnie dla większości kobiet. Podkreśla przebarwienia i sińce pod oczami, więc wymaga perfekcyjnego makijażu. Wyjątkowo korzystnie jednak prezentują się w niej kobiety o jesiennym typie kolorystycznym. Nie musisz unikać noszenia khaki przy twarzy, jeśli:
  • twój kolor włosów to rudy lub złoty blond,
  • masz dużo piegów i pieprzyków w kolorze bursztynowym,
  • masz jasną oprawę oczu,
  • twoja karnacja jest bardzo jasna o złotawym odcieniu.
 Bardzo lubię ten kolor ze względu na to, że jest bardzo zbliżony do koloru moich oczu, mam ccccccccaaaałe mnóstwo piegów, włosy w kolorze złoty blond i karnację o złotawym odcieniu.
bluzka - sh
spodnie - sh
kamizelka - sh
botki - taijly weil
bizuteria - h&mNa koniec chciałabym Was zachęcić do zakupu biżuterii w sklepie internetowym http://annprodukt.pl/
Firma ta jest  rzetelnym producentem eleganckich i wytwornych wyrobów ze srebra oraz kamieni. Znajdziecie tam wiele ciekawych i oryginalnych produktów, które mogą być fajnym dodatkiem do Waszych stylizacji oraz stanowić idealny prezent dla bliskiej Wam kobiety.

Social Icons

Popular Posts

Featured Posts